e-Flux ajakirja esitlus Kumus

Teisipäeval, 31. augustil kell 17.00 esitletakse Kumu poes rahvusvahelise kaasaegse kunsti infovõrgustiku e-Flux ajakirja 17. numbrit. Tähistame selle sündmusega e-Fluxi ja kunstimuuseumi vahel alanud koostööd: Kumu kuulub nüüdsest kunstiinstitutsioonide võrgustikku, mis seni vaid netis ilmunud ajakirja paberkandjal levitab.

Ajakirja 17. number ilmus eriväljaandena Berliini biennaali puhul ning selle koostas külalistoimetajana Marion von Osten, teemanumbri alapealkiri on „Searching for the Post-Capitalist Self” („Postkapitalistliku Mina otsinguil”). Ajakirja 17. numbrit tutvustab lähemalt kunstiteadlane Airi Triisberg. e-Fluxi trükistest üldisemalt räägib Kumu kuraator Maria-Kristiina Soomre.

e-Flux on New Yorgis baseeruv rahvusvaheline kaasaegse kunsti infovõrgustik. e-Fluxi põhiväljundiks on üle maailma tuhandete kunstiprofessionaalide kasutatav emaili-list, mille kaudu jagatakse näituse- ja koolitusinfot ning tutvustatakse publikatsioone. Juba mitmendat aastat annab võrgustik välja seni vaid internetis ilmunud teooriaajakirja (http://www.e-flux.com/journal), mis levib nüüdsest rea rahvusvaheliste kunstiinstitutsioonide kaudu omakirjastuslike koopiatena ka paberversioonis.

Esitlus toimub Kumu poes, kust edaspidi e-Flux ajakiri ka regulaarselt saadaval on. Esitluse päeval on ajakirjanumber tasuta, edasine müügihind kujuneb vastavalt ajakirja trükikuludele. Pakutakse kohvi ja konjakit. Olete oodatud!

Lisainfo:

Maria-Kristiina Soomre

Kumu kuraator

Tel 53307719

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s