e-Flux ajakirja esitlus Kumus

Teisipäeval, 31. augustil kell 17.00 esitletakse Kumu poes rahvusvahelise kaasaegse kunsti infovõrgustiku e-Flux ajakirja 17. numbrit. Tähistame selle sündmusega e-Fluxi ja kunstimuuseumi vahel alanud koostööd: Kumu kuulub nüüdsest kunstiinstitutsioonide võrgustikku, mis seni vaid netis ilmunud ajakirja paberkandjal levitab.

Ajakirja 17. number ilmus eriväljaandena Berliini biennaali puhul ning selle koostas külalistoimetajana Marion von Osten, teemanumbri alapealkiri on „Searching for the Post-Capitalist Self” („Postkapitalistliku Mina otsinguil”). Ajakirja 17. numbrit tutvustab lähemalt kunstiteadlane Airi Triisberg. e-Fluxi trükistest üldisemalt räägib Kumu kuraator Maria-Kristiina Soomre.

e-Flux on New Yorgis baseeruv rahvusvaheline kaasaegse kunsti infovõrgustik. e-Fluxi põhiväljundiks on üle maailma tuhandete kunstiprofessionaalide kasutatav emaili-list, mille kaudu jagatakse näituse- ja koolitusinfot ning tutvustatakse publikatsioone. Juba mitmendat aastat annab võrgustik välja seni vaid internetis ilmunud teooriaajakirja (http://www.e-flux.com/journal), mis levib nüüdsest rea rahvusvaheliste kunstiinstitutsioonide kaudu omakirjastuslike koopiatena ka paberversioonis.

Esitlus toimub Kumu poes, kust edaspidi e-Flux ajakiri ka regulaarselt saadaval on. Esitluse päeval on ajakirjanumber tasuta, edasine müügihind kujuneb vastavalt ajakirja trükikuludele. Pakutakse kohvi ja konjakit. Olete oodatud!

Lisainfo:

Maria-Kristiina Soomre

Kumu kuraator

Tel 53307719

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s